ув'язненняКолишній український футболіст, заарештований в Росії за «шпигунство», отримав 12 років ув’язнення в колонії суворого режиму

Московський міський суд виніс вирок арештованому за

звинуваченням у шпигунстві колишньому футболістові з України Василю Василенко. Про це повідомляє РІА «Новости», інформує Д-НК.

Колишній український футболіст отримав 12 років колонії суворого режиму, хоча сторона звинувачення просила відправити Василенко у в’язницю на 16 років. Варто відзначити, що судове засідання проходило в закритому режимі: журналістів на нього не пустили. Ми нагадаємо, що Василь Василенко був заарештований ще восени 2019 року: спочатку його звинуватили в замаху на контрабанду небезпечних речовин, зброї та культурних цінностей, а також у незаконному перетині російського кордону, проте пізніше справу було перекваліфіковано на «шпигунство».

Згідно зі статтею 276 Кримінального кодексу Російської Федерації, це діяння тягне за собою позбавлення волі на термін від 10 до 20 років. Крім того, зазначалося, що Василенко був нібито завербований СБУ і направлений до Росії з метою виконання шпигунського завдання.