квартири у Дрогобичі  

Дрогобиччина — новини краю

Інформаційний портал Дрогобицького району

Україна не Індонезія…

Всі статті

політикум УкраїниДвох, що хотіли вилетіти, схопили і показово розстріляли… Решта вщерть наповнили бюджет країни

Далекого вже тепер 1999 року довелося мені стати одним із головних розробників виборчої кампанії пана Євгена Марчука. Зустрічався з ним декілька разів, — видався він мені порядним та відповідальним чоловіком, що прагне справедливості та порядку. Однак тоді мене застеріг відносно багатьох ілюзій щодо Євгена Кириловича мій давній друг, як кажуть, аналітик від Бога, Павло Бучинський. Він тоді сказав, що пан Марчук може всіх «кинути». Так і сталося: це підтвердила «канівська четвірка», яка ніяк не могла дійти спільного рішення. А далі Євген Кирилович став при обраному президентом Леоніді Кучмі… прем’єр- міністром. Ось такий політичний кульбіт від колишнього генерала КДБ, потім СБУ.

Однак не це мене вразило найбільше. При зустрічі з дрогобичанами пан Марчук почув віншування з нагоди свого 50-ліття. Був розчулений і пообіцяв, що відкриє свою «велику валізу із компроматом» і покарає всіх шахраїв від влади. А ще заявив, що знає швидкий рецепт зростання країни та як позбутися олігархів. Мовляв, у Індонезії новообраний президент зібрав 10 найбагатших людей і велів їм все майно та статки віддати державі. Хто не хоче, — два дні на те, аби покинути країну. Двох, що хотіли вилетіти, схопили і показово розстріляли… Решта вщерть наповнили бюджет країни. «Ось так і я зроблю»,- пообіцяв кандидат у президенти пан Марчук. Що вже й казати, — хвилею овацій наївні дрогобичани, а в їх числі й автор цих рядків, зустріли ці слова…

Як місяці промайнули літа. Ось вже новообраний гарант пан Порошенко каже силовикам рецепт боротьби із корупцією : «Посади двох друзів..». На ділі ж бачимо, що отих одіозних «друзів» «садять» у найвищі посадові крісла країни. Вони потім прокрадаються і успішно «втікають» ( насправді їх гарантовано проводжають!»,-О,М) закордон. До своїх шокуюче розкішних маєтків. Ні, маєтки шокують не українців, бо вони вже звикли до оцього демонстративного панування владців із надміром особистої розкоші. Шокуються цивілізовані європейці та американці, для яких незрозуміло, чого це український уряд жебракує перед різними донорами, коли є стільки крадіїв, статки яких на порядок перевищують бюджет України. І це на фоні тотальної злиденності, бідності та продажної війни!

Що свого часу зробили працелюбні китайці, коли готувалися до Олімпійських ігор. За пару років до олімпіади вони почали будувати у великих містах та містечках точні копії майбутніх споруд, — спортивних , культурних, оздоровчих, туристичних тощо. Трішки менші за розміром. Через рік провели ревізію і привселюдно розстріляли сто казнокрадів. Із власне олімпійського будівництва затим не було вкрадено жодного юаня. Якби ж нам та таке рішення до Євро 2012, скільки б треба було розстріляти злодіїв, які й тепер жирують при владі? Сподіваюся, що шановний читач не запідозрить мене у кровожерливості, бо щодня чую, як на Галичині кажуть : «Німця на них нема.!». Це вираз про те, що із теперішньою владою мають говорити люди, що звикли до порядку , не терплять порушень законів і швидкі на покарання винуватців. Може таким виявиться екс-президент Грузії, нинішній очільник Одещини Михаїл Саакашвілі?

Як свого часу вчинив одіозний президент пан Путін? Він дуже швидко забув передвиборчі послуги «друзів-євреїв», і як тільки ті почали йому диктувати, що робити, то зреагував миттєво і жорстко. Пан Березовський подався у біга, а пан Ходорковський лише нещодавно вийшов із в’язниці. Російські скоробагатьки тоді зрозуміли: « Чекист нас всех может посадить в один день и очень надолго». Тому й не відбулася російська ніч «довгих ножів», бо хтось із них запропонував Путіну наступну ідею. Ми, мовляв, розуміємо, що Росія у скрутному стані. Пропонуємо створити з «нуля» університет для бідних обдарованих дітей. Для цього 20 багатіїв ( вони там себе олігархами не обзивають, як це роблять наші нікчеми «з баблом», -О.М.) скидаються по 10 мільйонів доларів для започаткування цього вишу. Наш земляк Віктор Вексельберг на зібранні запропонував суму збільшити удвічі. Чи потрібно пояснювати, як на його пропозицію зреагував Путін? Не знаю достеменно, де цей виш і хто в ньому вчиться, але пам’ятаю як дружина пана Ющенка, прихильниця школи нацизму, Катерина Чумаченко декілька років поспіль збирала гроші на лікарню для дітей. Де ці астрономічні кошти зникли, не хоче розбиратися й теперішня «наша» влада, прокурори якої відзначилися лише власною жадібною захланністю та «супроводом втікачів».

Україна не Індонезія, не Китай і не Росія. Україна, — унікальна і неповторна своїм довго терплячим народом. І разом з тим потворна владою, яка представляє іі у світі, як державу, що 25 років, не маючи ідеології державотворення, заміщала її, ідеологію, неприхованою цинічною корупцією, злочинами проти співвітчизників, порушенням прав та свобод людини. Може тому й досі президент Порошенко не наважується запровадити воєнний стан, бо він передбачає неухильне покарання мародерів від армії, казнокрадства, відвертого зрадництва на користь окупантів? В тому числі й розстріли винних через вирок суду військового трибуналу. Ми ж бо наших «рідних» зрадників знаємо поіменно. І добре відаємо, як суд відпускає їх у біга із гарантованим перерахування астрономічних коштів на банківські закордонні рахунки.

Так, українці навдивовижу терпеливі. Але не до рівня бидла, що спокійно йде на бійню до різника. Наші кращі сини та доньки сьогодні на бійні-війні, яку розв’язали наші сусіди. З мовчазної згоди та прямого зрадництва наших владців. Вони починають повертатися з тієї війни, яку владці й досі обзивають недолугим «АТО». Повертаються із іншим світоглядом, бо ті, що сьогодні празникують у нічних клубах та барах, мажори та діти наших найвищих очільників, жодних змін не хочуть і всіляко їм перешкоджатимуть. Однак ми вміємо вчитися: і в китайців, і в росіян і в далеких індонезійців. Жорсткі та справедливі висліди цих уроків для нашої влади можуть стати непереборними та незворотними. Я так думаю і сподіваюся. Бо Україна не Індонезія.

Олександр Магльона

      Ви володієте цікавішою інформацією на тему, радо розмістимо її на ресурсі,
наша скринька: 2drogobych@gmail.com
Обов'язкові для заповнення - лише поле "Ім'я"

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.