квартири у Дрогобичі  

Дрогобиччина — новини краю

Інформаційний портал Дрогобицького району

Мозаїка фашизму

Всі статті

про фашизмНа особисте переконання автора цих рядків фашизм, як явище, «виріс» із відчуття меншовартості

Спілкувався якось зі своєю давньою знайомою, знавцем німецької мови, літератури та культури. Каже, що недавно зустрічалася зі своїми німецькими колегами і ті запитали, чи дійсно на екранах українських телевізорів є постійний напис «Україна понад усе»?. « Не знала, що й відповісти» — розгублено каже пані Леся… А німці й продовжують: «Так колись було й у нас, — Deutschland über alles (Германія понад усе). Потім на дверях крамниць, музеїв, кав’ярень, трамваїв та вагонів поїздів появилися таблички: Nur für Deutsche (тільки для німців). Це був звичайний фашизм».

На особисте переконання автора цих рядків фашизм, як явище, «виріс» із відчуття меншовартості. Фашистський рух, для якого були характерні: критика існуючих порядків, використання соціалістичних гасел, звернення до націоналістичних почуттів людини зародився в Італії та Німеччині 1918-1919 року. В Італії його очільником став Беніто Муссоліні. А в 1920 році в Німеччині була створена Націонал-соціалістична робітнича партія Німеччини (НСДАП), її очолив Адольф Гітлер ( справжнє єврейське прізвище Шікльгрубер-.О.М.). До сьогодні ведуться суперечки експертів: де раніше виникла фашистська партія,- в Росії чи Німеччині. Чи сталося так, як із одночасним та незалежним відкриттям Лавуазьє та Ломоносова? Бо ще на початку 1920 року в Росії, на теренах Манчжурії, виникла Всеросійська фашистська партія. У ній все було, як у італійських фашистів- свастика, привітання: Слава Італії, Слава Росії. Це вже у Німеччині почали вітатися «хайль Гітлер».

Однак треба пояснити, що саме через відчуття меншовартості були вкрадені головні атрибути для цієї партії: у римлян, етрусків, іудеїв, культур та релігій різних народів світу. Древко із орлом було головною ознакою римських легіонів. Зображення руки, яке використовували німецькі фашисти на своїх значках теж було запозичене із значка римської маніпули, як символ влади. «Рицарський хрест» банально вкрали у вікінгів, — він як дві краплини води схожий на його зображення на древніх будівлях відважних берсерків,-Odinskret. Вітання «рука від серця і до неба» використовувалося при спілкуванні римських сенаторів, легатів та консулів. Свастика має тисячолітню історію. Це знак Сонця у прадавній Індії та процвітання у культурі іудеїв та етрусків.

А ось за що сьогодні борються російські дослідники: « Гитлер пришёл к власти в Германии в 1933 г. А Вы посмотрите на денежные знаки России 1917 г. до прихода к власти коммунистов и 1918 г, когда коммунисты уже были при власти. И на тех и на других русских деньгах (и до советской власти и после) напечатана Свастика, один к одному как у Гитлера. Только Гитлер в это время был ещё никто и ничто. А Свастика была в России. И была не на заборе нарисована, а ни много, ни мало на государственных денежных знаках. На 250-рублёвой купюре одна Свастика в центре. На 1000, 5000 и 10000-рублёвых купюрах — по три Свастики. Одна в центре и две по краям. Наличие Свастики на денежных знаках говорит об одном принципиальном факте: Свастика была государственным символом России!» Ось так, — не більше і не менше, — «символ Росії».

Чому ж у колишнього «старшого брата» ( чому «брата» ніяк не втямлю, бо ж Росія, — «вона, жінка, сестра», аж ніяк не «брат», ну хіба що змінила статеву ознаку?-,О.М.) така істерія з приводу українських «фашистів». Їх фашистів, легально в країні немає. Є такі ж меншовартісні людці, що понадбивали і свастику і значки фашистських СС, -зробили з них для себе різні цяцьки. І ось уже світ лякають «новим українським фашизмом». Зокрема, начепили якісь неголені хлопці на свої нашивки дві руни «зіг-рун» (SS). Підтримують псевдонаукові суперечки,- у кого було більше фашистських прихвоснів: у 14-й гренадерській дивізії СС «Галичина» чи в РОА Павлова? Мовляв, наші хлопці, що стали есесівцями, воювали за самостійну Україну, а російські, — за царську Росію. Яка гнобила Україну. Я ж пам’ятаю таке: на Нюрнберзькому процесі війська СС були звинувачені у військових злочинах, зокрема, здійснювали геноцид.

Недолуга політика наших владців теж додала гасу у це вогнище розпалювання ворожнечі та прагнення бути «більшим фашистом». Нікчема Ющенко, батько якого шість (!!!,- інформація до роздумів,- О.М.) разів безкарно втікав із фашистських концтаборів, започатковує в Києві музей радянської окупації, хоча його дружина Катерина Чумаченко ніколи не приховувала, що свого часу була лідеркою молодіжного фашистського руху в США. Є фото, де вона демонстративно викидає руку у нацистському привітанні «хайль», поруч із інструктором, колишнім фашистським офіцером. Міністр закордонних справ Огризко, на офіційних перемовинах у Москві чомусь демонстративно розмовляє українською мовою, — через перекладача. Це що, таке утвердження власної « українськості» та «патріотизму»?. Як на мене, — повний маразм. Той же Ющенко збрехав парламенту Європи, що через рік розмовлятиме з присутніми англійською. Зірвав аплодисменти і зганьбився, бо ні через рік ані тепер не володіє цією мовою світу. Однак удостоївся плакату, який на виборах-2004 розповсюджували на Донбасі: там він намальований із фашистською атрибутикою. Додалися й виступи одіозного Тягнибока : «бий жидів і москалів», і отримуйте «картину маслом». А факельна хода у Львові стала бестселером в YouTube. Її й тепер раз по раз демонструють на російських телеканалах, мовляв, дивіться, чому і від кого ми спасали Крим і тепер підтримуємо незалежність лугандону.

Так само сталося і з гаслом лицарів хрестоносців «Gott mit uns» ( з нами Бог). Його успішно експлуатували німці під час Першої та Другої світової війн, росіяни, — на знаменах фашистської партії Росії. То чи звертатися до Бога, коли йдеш когось убивати, грабувати та насилувати, — питання риторичне. Демонстративно, на камеру лунають вигуки «Аллах акбар!». Російська пропаганда мовчить про те, що там, на Донбасі, сьогодні знущаються з наших полонених бійців, займаються бандитизмом та мародерством нащадки Кавказької дивізії СС, — отримуючи за це чималу зарплатню не в російських рублях, а в доларах США.

Мозаїка фашизму не одномірна і не двоколірна. Вона складається із патологічного бажання панування ницих людей, які часто густо є політичними лідерами. І тому можуть розраховувати на підтримку своїх антилюдських ідей та прагнень певної кількості осіб. Вони себе ще й досі, у вузькому колі, називають національними патріотами, а є, по суті, банальними фашистами. Однак цей потворний та аморальний рух є шляхом в нікуди. І ще пам’ятаймо: «Тримай злодія» найгучніше волає сам злодій.

Олександр Магльона

      Ви володієте цікавішою інформацією на тему, радо розмістимо її на ресурсі,
наша скринька: 2drogobych@gmail.com
Обов'язкові для заповнення - лише поле "Ім'я"

1 Коментар

  1. Олександр:

    Перепрошую за неточність: РОА (руская освободительная армия) очолював генерал Власов. Павлова розстріляли ще на початку війни, — помилково, за вказівкою Сталіна.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.