Ан-225 "Мрія" зачарував сотні тисяч поляківКадри прибуття «гіганта» в аепорорт транслювали десятки каналів

У Мережі з’явилися кадри прибуття в Варшавський аеропорт найбільшого вантажного літака в світі — українського Ан-225 «Мрія», який доставив до Польщі медичне обладнання для

боротьби з поширенням коронавирусної інфекції.

14 квітня в міжнародному аеропорту польської столиці Варшави благополучно здійснив посадку унікальний український надважкий вантажний літак Ан-225 «Мрія». Судно доставило в Польщу медичний вантаж, необхідний для боротьби з інфекцією COVID-19.

Прибуття і посадку найбільшого в світі вантажного літака транслювала преса Варшавського аеропорту, передає Д-НК.

Як відомо, український транспортний крилатий гігант доставив до Варшави різне медичне обладнання з Китаю. В цілому було доставлено 7 мільйонів медичних масок Р-2, кілька стін спеціальних захисних комбінезонів, а також шоломи для медпрацівників.

Закупівлю цього вантажу здійснили кілька польських компаній — KGHM Polska Miedź S.A. і Lotos S.A. Посадка вантажного лайнера є досить звичною справою для міжнародного аеропорту, проте, враховуючи унікальність Ан-225, керівництво Варшавського аеропорту вирішило організувати онлайн трансляцію, щоб кожен бажаючий зміг подивитися на цю епічну подію, не створюючи в аеропорту великих скупчень людей. Відео за кілька годин набрало сотні тисяч переглядів.