чемпіонат світуПолітики закликали Міжнародну федерацію футболу позбавити Росію права на проведення чемпіонату світу 2018 року

Вісім сенаторів США закликали главу ФІФА Джанні Інфантіно позбавити Російську Федерацію права проведення чемпіонату світу з футболу 2018 року. Про це йдеться у відкритому листі, опублікованому на сайті сенатора-демократа Роберта Менендес, передає «ДНК».

Сенатори вимагають розслідувати повідомлення про експлуатацію в Росії робітників з Північної Кореї. При цьому уточнюється, якщо ФІФА не зробить дій проти РФ і КНДР,

це буде сприйнято як терпимість до огидної поведінки цих країн.

«Як організація, здатна вплинути на життя мільярдів уболівальників, спортсменів і робочих в усьому світі, ФІФА повинна відповідати своїми зобов’язаннями в області прав людини.

Захист робочих та спортсменів від примусової праці повинна бути ключевим елементом цих зобов’язань», — наголошується в документі. Також політики підкреслюють, що Москву повинні відразу ж дискваліфікувати і позбавити статусу «господаря ЧС 2018 року», якщо розслідування встановить, що російський уряд або місцевий організаційний комітет були співучасниками примусової праці будівельників.