злочинець століттяСлава Рабинович опублікував першу порцію компромату на Путіна

Відомий росіянський фінансист і блогер Слава Рабинович оприлюднив сенсацію про багатства беззмінного

президента московії володимира путіна і його оточення.

Першу порцію компромату на путіна Рабінович опублікував на своїй офіційній сторінці в Facebook, передає ДНК.

Рабінович, посилаючись на високопоставленого силовика, розповів про те, як путін заробив свої незліченні багатства. «Деяким, напевно, буде дивно чути, багато хто не повірить, а інші — взагалі не зрозуміють масштабу цифр. Але твій колишній бос Білл Браудер помилився в оцінці стану Папи (путіна — ред.). Папа вже давно перевалив за трильйон доларів. У Папи з усіма значущими грошовими потоками налагоджені відносини «рукавів», як «рукава русла річки». Він хотів отримати такий в «ЮКОС» в 2003 році, але Ходор і Брюс Мізамор послали його на х ** р. Ну так Папа просто «ЮКОС» собі в «Роснефть» забрав — тільки й того! » — передав фінансист слова джерела.

Він запевняє, що частки путіна і його «гаманців» у росіянських компаніях варіюються від 10 до 90%. Примітно, що, зі слів джерела, путін зберігає багатства не тільки по закордонних і росіянських рахунках. У нього навіть є свої «скарбниці». «У якийсь момент у Папи переклинило щодо паперових фантиків — він боїться тримати долари і євро: можуть конфіскувати, заморозити, накласти персональні санкції … Так що, крім цих валют, він багатий в ієнах, швейцарських франках і гонконгівських доларах. А ще у Папи — золоті злитки, діаманти і алмази. В якийсь момент засіки в бункерах в ерефії стали переповнюватися, та й небезпечна це справа — зберігати таку кількість багатств всередині кордонів нашої охрененно неосяжної Батьківщини. Останні десять років він старанно перевозить все нажите непосільною працею на галерах за межі московії», — розповів силовик Рабіновичу.

Один з особистих бункерів Путіна, з його слів, знаходиться на горі Афон. «Там основна маса його золота, діамантів і необроблених алмазів», — уточнило джерело. Ці накопичені кошти Папа-путін планує використовувати для фінансування силовиків у разі, якщо на московії «рвоне» бунт. І, запевнив силовик, придушення соціального обурення буде дуже жорстким.

Поділилося інформацією джерело і про справжні причини загибелі в ЦАР російських журналістів Орхана Джемаль, Кирила Радченко та Олександра Расторгуєва. Вся справа в алмазах, а не в діяльності ПВК «Вагнер». «Вони там дуже багато дізналися щодо видобутку алмазів Папи молодшим партнером по багатьом бізнесам Пригожиним. Пригожин тягне за Папу: у Папи з ним в основному 90% у всіх проектах, у Пригожина — 10%. У ЦАР йде видобуток алмазів. Велика частина найцінніших не йде на продаж за гроші, а фізично перевозиться до Папи в його сховище-бункер на Афоні. і Джемаль, Радченко і Расторгуєв все це відстежили: шлях алмазів з ЦАР прямо на Афон. Люди Пригожина і Папи дізналися, доповіли, отримали наказ усунути, знищити, тому що цих свідків залишати в живий  недоцільно. Ось і вся історія. ЦАР — це не єдине місце, де видобуваються алмази для Папи. Ну, ти мене зрозумів. До речі, ти бачив, як всі злилися з розслідування вбивства? Хто туди пхається, тому говорять: не лізь, інакше ти теж будеш трупом, і ми не жартуємо. Ну ось і перестали сунутися «, — повідомило джерело.

Далі буде …