догхантерЗоозахисники та активісти організували негласні заходи спостереження за квартирою найвідомішого в Україні догхантера і, як тільки він з’явився біля будинку, викликали поліцію

«Зробимо все, щоб шкуродер поніс покарання»

Зоозахисникам вдалося затримати активного прихильника знищення вуличних тварин адвоката Олексія Святогора. Про це повідомляє сайт міста Києва «44.ua», передає ДНК.

Учасники затримання розповіли подробиці події столичним журналістам. З ранку, 8 червня, біля будинку догхантера чергували представники «Національного корпусу», потім їх змінили кілька дівчат-волонтерів. Вони затримали сволоту, коли він покинув квартиру і попрямував до найближчого супермаркету.

Зоозахисники викликали патрульних, але ті не виявили особливого завзяття. І тільки дзвінок вищестоящому начальству допоміг вирішити проблему. Затриманого доставили до Дніпровського РВВС.

Запобіжний захід для нього визначить суд. За даними видання, в відношенні Олексія Святогора заведено кримінальне провадження за статтею 300 КК України (пропаганда насильства), він числиться в базі осіб, які ухиляються від слідства. Активісти налаштовані рішуче — обіцяють пильно стежити за судовим процесом. Вони бояться, що людина, яка не раз публічно зізнавався в масовому отруєнні тварин, вийде на волю. Крім того, на думку противників Святогора, він може виїхати за межі Києва, сховавшись за кордоном від відповідальності.