дебати кандидатівНа НСК «Олімпійський» відбулася зустріч представників виборчих штабів кандидата в Президенти Володимира Зеленського та чинного глави держави Петра Порошенка

Про це заявив заступник гендиректора комплексу Віктор

Анісімов в ефірі «112 Україна», передає ДНК.

«Ми дуже раді, що організували зустріч представників обох штабів кандидатів на «Олімпійському», що відбувся плідний діалог. Ми виробили на сьогоднішній день формат заходів, які будуть проходити і будуть проводитися кожним із кандидатів. Формати трохи відрізняються один від одного. Подробиці я розповісти не можу. З одного боку, є певна комерційна таємниця, з іншого боку, це пов’язано з певними заходами безпеки, оскільки заходи будуть проходити за участю глави держави і кандидата на пост президента України», – заявив він.

Анісімов уточнив, що кожен із розроблених під час переговорів форматів передбачає можливість другого учасника виборчих перегонів взяти участь у заході.

«У будь-якому разі на сьогодні на всі 100% оптимізовані ресурси стадіону, і ми постараємося підготувати заходи на найвищому рівні, розуміючи їх важливість для всього народу України», – зазначив Анісімов.

«На сьогоднішній день на 19 квітня було подано дві заявки від обох кандидатів. Фактично вони призначені на вечір, хоча одна з сторін пропонувала провести захід 19 квітня вдень, а потім продовжити все це ввечері. Але в даній ситуації це не офіційні дебати, які передбачені законом, це захід, який організовується виборчими штабами в рамках передвиборної агітації», – уточнив він.

Нагадаємо, 11 квітня Порошенко і Зеленський вперше публічно поспілкувалися в прямому ефірі в телефонному режимі. Зеленський кілька разів повторив, що наполягає на проведенні дебатів на стадіоні і тільки 19 квітня, слухати відповідь опонента він не став і кинув трубку.

Штаб кандидата в президенти Володимира Зеленського оголосив дебати на НСК «Олімпійський» на 19:00 в п’ятницю перед другим туром голосування – 19 квітня.