допомога дитиніЖиття 9-річної бориславчанки Аделіни – суцільна боротьба за свій повноцінний розвиток, вміння ходити та радіти звичним речам

Уся річ у тому, що дівчинка від народження бореться з ДЦП,

в Аделіни спастичний тетрапарез, дизартрія, а також гіперметропічний астигматизм обох очей. Незважаючи на низку діагнозів – дівчинка росте напрочуд розумною, здібною, любить малювати, співати і, не дивлячись на всі обмеження, танцювати. Щоденно Аделінка докладає чималих зусиль, щоб повноцінно стати на ніжки.

допомога дитиніУсе дитинство дівчинки вони з мамою проводять на реабілітаціях, кожна з яких дає хороший результат. Як наслідок – Аделінка ходить при підтримці за руки, а також намагається ходити за одну руку з дорослими. Для неї дуже важливо регулярно займатися. Уже 22 червня Аделінку чекають у Міжнародній реабілітаційній клініці Володимира Козявкіна, що в Трускавці. До цього часу родині потрібно зібрати 20 тис 480 грн. Родина дівчинки вичерпала свій фінансовий ресурс, оскільки донедавна батьки самостійно оплачували усі дороговартісні реабілітації та процедури доньки. Цього разу батьки змушені звернутися за допомогою до небайдужих. Кожна скерована гривня від благодійників – наблизить дівчинку до такої потрібної для неї реабілітації, яку в жодному разі не слід пропускати.

Вже у вересні Аделінка піде у 3-ій клас. Найзаповітніша мрія дівчинки — прийти до школи самостійно своїми ніжками. Давайте спільно допоможемо втілити у життя цю велику дитячу мрію!

Кошти на реабілітацію Аделінки слід скеровувати на рахунок:

4149 4991 2402 7648 — Приват Банк