квартири у ДрогобичіБудь-яка квартира-студія представляє собою єдиний простір

Навіть якщо ви поділяєте її на різні зони не тільки візуально, але і за допомогою перегородок, все одно обробку слід виконувати в одному стилі.

Зміст статті

  1. Щоб вибрати оптимальний для приміщення стиль, потрібно врахувати ці 3 нюанси
  2. Квартира-студія в сучасному стилі
  3. Квартира-студія в скандинавському стилі
  4. Квартира-студія в класичному стилі
  5. Квартира-студія в стилі лофт

Щоб вибрати оптимальний для приміщення стиль, потрібно врахувати ці 3 нюанси

Перш ніж обрати дизайн, вибирайте нерухомістьКлубне містечко «Троянда на Граніті»

1. Архітектурні особливості. Вибір дизайну залежить від того, чи плануєте ви ремонт в сучасній квартирі, яка спочатку була побудована як студія, або в житло, де з часом прибрали стіни і перегородки, щоб звільнити простір. Залежно від виду приміщення будуть відрізнятися площа, висота стелі, кількість вікон і багато інших чинників. Так, сучасні студії часто мають нестандартні планування: круглі стіни або трикутні кімнати.

2. Спосіб життя. Виходячи з ваших основних потреб, можна визначити, які функції в будинку для вас є основними, а які другорядними. Наприклад, наскільки обладнаною повинна бути кухня, чи знадобиться робоче місце, чи має бути окреме місце для сну.

3. Кількість осіб, які будуть постійно жити в квартирі. Житло для холостяка, молодої пари або сім’ї з маленькою дитиною має бути облаштовано зовсім по-різному. Якщо в сім’ї є малюк, то в першу чергу варто подбати про безпеку обстановки, а також створити перегородки, щоб можна було пошуміти, навіть коли він спить.

Давайте подивимося, які стилі найчастіше використовуються для дизайну квартир-студій, і розберемося, які з них краще підходять для тих чи інших приміщень.

Квартира-студія в сучасному стилі

Сучасний стиль в основному має на увазі строгу лаконічну мебель, чіткі лінії і помірна кількість декору. Оформлення зазвичай виконується в природних тонах, але при бажанні можна додавати і яскраві фарби. Таке оформлення особливо добре підійде для невеликих студій, де часто набагато краще виглядає простий інтер’єр.

Проте, стиль підходить не тільки для маленьких приміщень. Його можна застосувати в будь-яких архітектурних умовах, з будь-якою площею і висотою стелі. Можна знайти, як мініатюрні меблі, так і великі. Обстановка може бути як нейтральною, так і яскравою. Словом, це самий універсальний стиль. Особливо для тих випадків, коли в квартирі буде жити кілька осіб і потрібно догодити смаку кожного з них.

Квартира-студія в скандинавському стилі

Скандинавський стиль ідеально підійде для дизайну квартири-студії будь-якої площі. В чому полягають його основні особливості? Стіни майже завжди фарбують в білий колір. Це відмінно розширює простір, якщо приміщення невелике. Меблі повинні бути функціональні, також можна експериментувати з її формою.

Так, якщо студія велика, можна вибирати нестандартні дивани, доповнювати їх кріслами, кушетками чи іншою м’якою мебеллю. Якщо ж площа обмежена, то можна цікаво розмістити навіть простий матрац на підлозі.

До речі, саме цей стиль відмінно підійде для економного ремонту. Він зовсім не зобов’язує купувати дорогі комплекти меблів. Навпаки він дозволяє сміливо імпровізувати. Для такого інтер’єру це цілком звична картина, коли стоїть стіл, а за ним — зовсім різні стільці. Ви можете вибрати диван з однієї серії, крісла з іншого, а пуфи — з третьої. У скандинавському стилі все це буде виглядати абсолютно природно.

квартира студія

Квартира-студія в класичному стилі

Шанувальникам вишуканого стилю більше підійде легка і світла класика. Її сучасний варіант не такий багатий деталями, а меблі виглядають лаконічно і стримано. Такий дизайн краще підійде для просторих приміщень. Особливо вдало вона буде виглядати в старих будинках з високими стелями. Стиль можна додатково обіграти за допомогою ліпнини або інший характерної обробки.

Велике значення в оформленні має декор. Серед прийомів, які можуть бути корисні при ремонті квартири-студії, варто відзначити дзеркала. Можна обробити частину стіни дзеркальною плиткою з фацетом, і вона візуально подовжить перспективу приміщення.

Квартира-студія в стилі лофт

Лофт — це відмінний варіант для жителя великого міста, який любить предмети індустріального декору. Цей стиль спочатку застосовувався для ремонту промислових цехів. Тому він буде найцікавіше виглядати або в аналогічних, раніше нежитлових приміщеннях, або в квартирах в старих будинках, які стали студіями завдяки переплануванні.

Старі будинки зазвичай мають більш високі стелі — за рахунок цього в квартирі можна зробити другий рівень. Крім того, там часто є можливість зачистити стіни до рівня цегли. Це завжди виглядає набагато цікавіше, ніж акуратний декоративний варіант, який можуть запропонувати дизайнери.

Більше цікавого в продовженні згодом …