господарка ДрогобичаСьогодні, 24 листопада, у світлиці Ратуші для голів 14 Дрогобича, які є учасниками Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», організовано навчання

Інженер та обласний координатор Проекту висвітлюють основні правила використання грантових коштів та звітності за них. Відкриваючи засідання, секретар Дрогобицької міської ради Олег Хрущ подякував представникам проекту за сприяння у розвитку ОСББ. Також він відзначив, що міська влада вітає і буде усіляко підтримувати співпрацю у межах програми.

Як відомо, з 14 ОСББ, що пройшли відбір, договір про участь у цій програмі підписали уже дев’ять об’єднань, чотири з яких отримали перші фінансові надходження від грантового проекту. Зі слів головного спеціаліста відділу економіки Анастасії Грабар, деякі ОСББ розпочали ремонтні роботи. Передусім, кошти урядники в багатоквартирних будинках скеровують на заміну вікон, утеплення фасадів та ремонт дахів. Від проекту до кінця цього року Дрогобич має отримати 62 тисячі доларів США.

Нагадаємо, Дрогобич бере участь у програмі розвитку ООН. Проект спрямований на проведення капітального ремонту та підвищення енергоефективності багатоквартирних житлових будинків, раціонального використання ресурсів, впровадження інноваційних технологій та ін. Місто взяло на себе зобов’язання співфінансувати реалізацію проектів, розрахованих на три роки. Фінансові внески розподілені так: Проект – 50 відсотків; місто — 45 відсотків; ОСББ – 5 відсотків.