Граючи в онлайн-покер, навіть найкращі гравці виявляють, що удача іноді просто не на їхньому боці. Ось чому задоволення від покеру означає не перемогу в кожній грі, а підвищення загального рівня виграшів у покері. Розгляньмо шість способів покращити ваш рейтинг виграшів у покері, які ви можете включити у свою стратегію онлайн покерних турнірів або звичайну гру в онлайн-покер на сайті casinoratings.net.ua.

1. Знайдіть правильний «стіл»

Незалежно від того, чи граєте ви особисто, чи на онлайн покерних сайтах, ви захочете знайти найкращий стіл для гри проти правильних опонентів. Якщо ви хочете вигравати частіше, вам потрібно оцінити, чи є люди за столом нижче, рівно або вище вашого рівня навичок. Гравці, які є менш вправними, ніж ви, означатимуть легші ігри та можливість збільшити загальну кількість перемог.

2. Визначте рибу

Навіть якщо всі учасники гри в покер менш вправні, ніж ви, все одно знайдеться хтось, хто буде «рибою». Цей термін описує людину, яка просто не дуже добре розбирається в грі. Наприклад, вони роблять помилки, наприклад, неправильно оцінюють силу своєї руки та надто сильно підвищують; або вони стають занадто передбачуваними, щоб більш досвідчені гравці могли легше їх прочитати. Ці гравці мало або зовсім не досліджували, як грати в гру, навіть не читаючи найпопулярніших книг про покерну стратегію.

Визначивши рибу, обов’язково тисніть на неї, щоб вона допомогла вам легко виграти горщики, або поставте на неї пастки, щоб вони подумали, що ви риба… а потім візьміть їх за все, що вони варті!

3. Припиніть інвестувати так багато в посередні руки

Вам не потрібно читати посібник з онлайн-покеру, щоб знати, що одні руки кращі за інші. Попри те, що багато гравців знають, які руки слабкі, а які сильні, гравці часто переоцінюють цінність посередніх рук. Вас можуть ввести в оману, подумавши, що це хороші роздачі або що ви повинні їх часто грати. Ось кілька прикладів посередніх покерних роздач Техаського Холдему:

  • Інша масть A, 10: Досвідчені гравці вважають цю руку пасткою. Хоча ці утримувані карти можуть здаватися неймовірно потужними через високу цінність карт, вони все одно залишають прогалину, де вас можуть побити AK, AQ, AJ та інші високоцінні пари. Це може бути оманлива рука для початку.
  • Інша масть A, 2: багато гравців потрапляють у пастку, думаючи, що це хороша початкова рука, хоча насправді це може бути палка з двома кінцями. Це гарний сетап для нижчого стрейта – але цю руку не тільки можна побити вищим стрітом, але й залишити вас у неймовірно слабкій позиції, якщо ви її пропустите.
  • Розномастні K, J: ця рука має подібну проблему до A,10, оскільки вона містить окремі карти високої вартості, але в іншому випадку вона занадто слабка, щоб підвищити її, коли її викликають.
  • Кишенькові пари з невеликим достоїнством: пара закритих карт з невеликим достоїнством (зазвичай від пари двійок до пари шісток) може здатися гарною початковою рукою, але її надто легко програти через інші комбінації на флопі.
  • Конектори малої та середньої масти: ці карти варті уваги, лише якщо ви потрапили в стріт або флеш. Така комбінація — це ще одна палиця з двома кінцями з високими передбачуваними шансами: чудово, якщо ви отримаєте їх повну вартість; повна трата, якщо ви цього не зробите.

Ці та багато інших рук мають цінність, оскільки вони можуть допомогти вам уникнути передбачуваності. Однак, вам не слід покладатися на ці посередні руки – і на вашу необхідну дозу великої удачі, коли випадають загальні карти – щоб збільшити свій коефіцієнт виграшу в довгостроковій перспективі.

4. Переконайтеся, що вас непросто передбачити

Бути непередбачуваним, безсумнівно, є однією з найважливіших навичок, яка відрізняє найкращих від інших. Гравець, який діє лише з сильними руками, призведе до того, що будь-який інший помірно пристойний гравець буде фолдати кожного разу, коли вони – вони позначатимуть вас як тайтового гравця. З іншого боку, якщо ви час від часу вступаєте в розборки зі слабкими руками, люди постійно сумніватимуться у вашому дикому та непередбачуваному стилі гри.

5. Навчіться керувати нахилом

Навіть якщо у вас є міцні теоретичні основи покеру, це не матиме значення, якщо ви схильні до тільтів. Для новачків тильт – це негативний емоційний стан, такий як гнів, роздратування або збентеження, який змушує вас приймати неправильні рішення. Такий стан розуму може виникнути під час гри в живий покер онлайн або офлайн. 

Якщо ви плануєте грати в серйозних подіях, таких як онлайн-турніри з покеру, вам потрібно навчитися уникати тильту або принаймні керувати ним. На жаль, зробити це нелегко, і навіть найкращі гравці можуть час від часу ставати жертвою своїх емоцій під час гри на повсті. Хоча вам обов’язково потрібно буде ще трохи прочитати цю тему, ось кілька швидких і простих порад, які допоможуть вам уникнути цього негативного настрою:

  • Визнайте, що ви можете зіграти ідеальну гру в покер і все одно програти, якщо пощастить іншому гравцеві
  • Спробуйте сприймати програш як навчальний досвід і використайте його, щоб зрозуміти, що ви зробили не так, чи вам просто не пощастило
  • Якщо у вас поганий біг і ви відчуваєте, ніби ви злитесь або розчаровуєтеся, зробіть кілька глибоких вдихів і, якщо можливо, негайно перервіться в грі, щоб заспокоїтися, перш ніж повернутися до повсті. (Це може навіть означати відпочинок на кілька днів, тижнів або місяців, залежно від того, скільки поганої енергії вам потрібно очистити.)

6. Практика, практика, практика

Немає заміни для хорошого, старомодного досвіду. Єдиний спосіб досягти цього – практика. Взявши за плечима достатньо ігор і приділяючи увагу під час гри, ви зможете дізнатися, що працює, а що ні, покращуючи свою довгострокову продуктивність під час гри в покер. Однак вам потрібно буде повністю ввімкнутися: проста гра в сотні чи тисячі роздач, не зосереджуючись на тому, що ви робите, вас нікуди не приведе (і це спалить ваш банкрол як не завтра!)

Насолоджуйтесь найкращими онлайн-турнірами з покеру та іншим на Cosmolot

Якщо вам подобається грати в змагальний Техаський Холдем та інші варіанти або насолоджуватися онлайн-покером з друзями, ви можете знайти саме те, що шукаєте, на Cosmolot. Ви також можете спробувати удачу в спортивних ставках, а також насолоджуватися такими іграми, як слоти, рулетка та відеопокер онлайн. 

Зареєструйтесь на Cosmolot, щоб приєднатися до азартних ігор!