купити піцуПіца — це одна з найвідоміших страв італійської кухні в усьому світі і недарма. Понад 70% населення називають піцу своєю улюбленою стравою, а величезний вибір начинок і інгредієнтів дозволяє кожному знайти ідеальну піцу саме для себе. Сьогодні замовити доставку піци додому чи в офіс може кожен, це зручно та швидко. А головне — Вам не доведеться стояти в черзі до ресторану в надії, що буде вільний столик. Про п’ять причин замовити піцу вже сьогодні розповідає команда Кілограм Проджект, що спеціалізується на традиційній італійській піці.

Не вистачає сил готувати

Погодьтесь, повертаючись додому після важкого робочого дня, Ви навряд чи захочете готувати. А якщо готувати треба ще й на всю сім’ю? Часу обмаль, до того ж незабаром вже треба спати, а лягати в ліжко краще в хорошому настрої, щоб наступний день став значно краще. Ситуація не з найкращих, але є рішення! Просто зателефонуйте до Кілограм та замовте свою улюблену піцу в Сумах — смачна вечеря гарантована! До того ж, після вечері не доведеться мити тарілки, тому зекономлений час та сили краще витратити на відпочинок та сім’ю, ситими та в настрої!

Не вистачає продуктів

Чи знайома Вам ситуація, коли хочеться чогось незвичайно смачного, і ось, Ви вже на кухні: розбили яйця і тягнетеся рукою за пачкою борошна … а її там і сліду не було? Доволі не приємно, згодні? Але ж настрій на піцу вже з’явився!

Що робити? Яйця залишаємо на ранковий омлет, кладемо обрану піцу з сайту Kilogramm до кошику і чекаємо дзвінка для підтвердження. Жадана піца вже в дорозі до Вас разом з кур’єром. І, ось, нестача продуктів уже не стане перешкодою до смачної вечері: піца і роли не заставлять на себе чекати!

Найкраще свято

Якщо відпочивати, то з душею і на повну «гучність»! Потрібно звільнити себе від справ і насолодитися улюбленими заняттями? Доручіть приготування святкового столу найкращій піцерії міста. Kilogramm саме для того, щоб дарувати комфорт та смачний відпочинок, тому працює в будь-який день. Організуйте свято, замовивши усе меню заздалегідь, яке доставлять до Вашого столу в зазначений час.

Порадуйте себе

Іноді підсумок тижня залежить від того, як все почнеться. Але ми дотримуємося іншого правила: все пройде гладко, якщо починати справи з заохочення. Тоді заряд гарного настрою подарує сили і енергію на весь тиждень вперед. А особливий настрій може виникнути тоді, коли його зовсім не чекаєш: навіть в понеділок посеред робочого дня. Доставка піци від команди Кілограм, як група оперативного реагування, привезе порцію неперевершеного смаку улюблених страв додому або в офіс. Ми працюємо щодня, щоб Ваш відпочинок завжди був смачним!

Романтична вечеря

Часто буває так, що до романтичного вечора треба зробити ще безліч справ і не завжди встигаєш все й усюди. Тому це ще один привід, замовити зараз доставку піца Суми та зекономити час та сили на речі більш важливіші. Вечір повинен пройти, як по маслу, і в цьому потрібен не просто соратник, а плече підтримки протягом вечора. Ці питання вирішує Кілограм: порадуйте свою половинку або створіть затишну атмосферу за переглядом кіно, замовивши піцу з доставкою. На наш погляд, немає кращого способу показати серйозність своїх намірів.

А ще піца піднімає настрій. Пара трикутничків улюбленого різновиду — і світ заграє новими фарбами. Ну і звісно, що найкраще їсти піцу в теплому вигляді, тому доставка від команди Кілограм — це саме те, що зробить кожну мить незабутньою!

Кілограм Проджект — найсмачніша піца твого міста!