хакер з ЯворівщиниВолодимир Королевич зламав як мінімум 66 приватних сторінок у «ВКонтакте»

Судова справа відбувалась у Яворові. Відтак, Яворівський районний суд засудив хакера умовно на 1 рік. Молодий чоловік зламував приватні сторінки користувачів у соцмережі

«ВКонтакте» та скачував записи розмов з телефонів, передає ДНК.

Розслідування вияснило, що в лютому 2017 року молодий хакер створив власний сайт-сторінку під назвою «Хакерські послуги», на якому пропонував послуги «хакера»: злам і несанкціонований доступ до облікових записів, електронних скриньок.

Через деякий час розслідування, слідчими було з’ясовано, що Володимир Королевич зламав якнайменше 66 сторінок «ВКонтакте». Звідти хакер копіював особисту інформацію та розміщував дописи від імені особи.

А також він міг отримати доступ до смартфонів на базі Android, звідки скачав записи телефонних розмов і виклав їх на своєму сайті.

На сайті зазначено, що аби зв’язатися з Володимиром Королевичом можна лише через сторінку Agresor Hacking у соцмережі «ВКонтакте», яка зараз недоступна.

Послуги сайту: злам сторінок, e-mail, телефонів Android, злам меседжерів, спам рекламою та навіть розкриття анонімних користувачів на сайті Ask.fm. Вартість хакерський послуг не вказана.

13 червня 2018 року Володимир Королевич підписав угоду з прокурором про визнання невинуватості, з покаранням у вигляді одного року умовно. Суддя Ірина Карпин затвердила цю угоду, водночас вирішивши не повертати

Королевичу техніку, за допомогою якої він отримував доступ до особистої інформації користувачів соцмереж та телефонів.