тарифи на перевезенняВартість проїзду на Дрогобиччині зросте у всіх напрямках вже цього тижня! 18 гривень з Трускавця до Дрогобича!

Про це Твоє Радіо повідомив голова асоціації перевізників Дрогобиччини Йосип Дяків, передаэ ДНК. Побоювання

мешканців щодо здорожчання проїзду таки справдилися. Тарифи підскочать на вихідних на 20-25%. Зараз ведуться перемовини з цього приводу в районній адміністрації. Про детальні ціни стане відомо сьогодні пообіді.

Але вже за нескладними підрахунками стало зрозуміло, що за один проїзд з Трускавця, до Дрогобича доведеться заплатити вже не 14, а мінімум 18 гривень!

За останні 2 місяці ціни на бензин зросли в середньому на 3 гривні за літр. Новий стрибок цін експерти прогнозують вже наприкінці жовтня. Причина – світове зростання цін на нафту. Подальші прогнози не додають оптимізму.

Востаннє різкий стрибок на проїзд був у січні цього року. Мешканці відреагували перекриттям доріг. Своє обурення високими тарифами в маршрутках висловили мешканці сіл Ріпчиці, Летня, Опарі, Меденичі, Довге, Солонсько, Далява, Вороблевичі. Подекуди ціну частково знизили. Але перевізники попереджали, що якщо пальне не зупиниться в рості цін – за ним потягнуться далі і квитки на проїзд.

Джерело: Твоє радіо