день матері у ДрогобичіНіхто не заперечить, що мама – найважливіша людина в житті кожного. Вона найближча, найтепліша та найсолодша, здатна підтримати, завжди на нашому боці.

Які б складні життєві ситуації в нас не виникали, мама ніколи не залишить у біді, примчить з іншого кінця планети, аби допомогти. Ніхто не хвилюється за нас так, як наша мама. Ні для кого ми такі котики й сонечка,як для мами. Тому треба любити наших матерів, піклуватись і не забувати про них.

Уже традиційно Дрогобицький Пласт-Національна Скаутська Організація України займається організацією святкування Дня матері, яке відбувається на території церкви святого Юрія. Цей рік не був винятком, отож на свято могли завітати всі охочі.

Особливу увагу пластуни приділили ярмарку. Вилучені кошти були напрямлені на допомогу бійцям АТО, тому до цього завдання поставились із найбільшою відповідальністю. Кожен намагався долучитися – хтось плів браслети, робив різні аксесуари в той час як інші випікали різноманітні смаколики -тістечка та кекси, загалом усе, що б могло зацікавити жителів міста.

Щоб розважити гостей дійства, були проведені різні ігри та забави,до яких охоче долучались як і молодь,так і батьки.

На жаль, погода вплинула на святкування, але незважаючи на це, було весело та цікаво. Ще раз вітаємо наших матерів – довголіття вам і міцного здоров’я.

Автор статті – Ірина Лесишин