подробиці вбивстваОднокурсники Даші Косенок розповіли про її стосунки з 19-річним хлопцем з Житомирської області, якого підозрюють у її вбивстві

Другокурсниця ЛНУ імені Івана Франка Даша Косенок, яку знайшли вбитою в орендованій квартирі, не один раз була побита бойфрендом, який зараз є головним підозрюваним.

Як розповіли однокурсники загиблої, не так давно Даша і її 19-річний хлопець знімали номер в готелі. Там уродженець Житомирської області побив студентку. Даша зверталася за допомогою в поліцію, але ніякого покарання кривдник не поніс.

подробиці вбивства

Незабаром після цього пара помирилася, але підозрюваний почав погрожувати дівчині розправою в разі, якщо вона піде від нього. Даша вже розуміла, що відношення ні до чого доброго не приведуть і намагалася ігнорувати хлопця, але той заявив їй: якщо вона до нього не приїде, він накладе на себе руки. За словами друзів загиблої, 19-річний кавалер часто шантажував другокурсницю суїцидом. По всій видимості, їх остання зустріч в орендованій квартирі носила такий же характер.