ДонбасЗначно збільшилася кількість російських військових, які прибувають в окупований Донецьк

В «столицю» «ДНР», Донецьк, продовжують в останні дні прибувати російські військові. Як пише в своєму телеграм-каналі блогер Вільнодумець, жителі окупованого міста розповідають, що в його околицях можна зустріти російських військових з підрозділів, які прибули на Донбас з північної частини Росії: з Кемеровської і Новосибірської областей, а також з Республіки Комі.

Донеччани розповідають, що підрозділи ці складаються з солдатів строкової служби, які не мають ніякого бойового досвіду. Його наявністю можуть похвалитися тільки офіцери, і то не всі. Інформації про кількість російських солдатів-строковиків немає. Але можна припустити, що їх чимало.

Також в Донецьк прибули озброєні формування російських приватних військових компаній (ПВК) «Вагнер» і «Ліга». «Їх загальна кількість в «ЛДНР» приблизно до 7 тисяч осіб. Але як ми знаємо зі слів В.Путіна «іхтамнєт». Найманці цих ПВК активно діють також в Сирії, Венесуелі, ПАР, Мозамбіку і всюди, де «російська земля»», — пише блогер.

Тому не виключено, що на лінії розмежування дійсно готується якась провокація. Але чи зважиться на неї Росія, з огляду на вкрай негативний міжнародний резонанс, викликаний її «донбаською авантюрою», і загрозою жорстких санкцій, поки неясно.