В час Різдва Дрогобицьку громаду сколихнула сумна звістка – під час захисту України від ворога загинув дрогобичанин Володимир Василиків

Володимир Василиків народився 26 липня 1987 року. Проживав у Дрогобичі на вулиці Пластунів. Закінчив ЗОШ № 8, згодом – Дрогобицький механіко-технологічний коледж, передає DROBRO.

Працював на Укртелекомі. Останні кілька років їздив на роботу за кордон. Під час повномасштабного вторгнення повернувся з-за кордону та певний час працював в Самборі.

До лав захисників Володимир долучився 6 вересня 2023 року. Дрогобичанин захищав Україну в складі окремого кулеметного відділення 214-го окремого спеціального батальйону OPFOR в/ч А-4574 Збройних Сил України.

На жаль, 23 грудня, дрогобичанин загинув, отримавши сильне осколкове поранення внаслідок атаки ворожих дронів на Бахмутському напрямку фронту.

З рідних у загиблого залишилась сестра, швагро, племінники.

Висловлюємо щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким та друзям з приводу загибелі нашого земляка та Героя – Володимира Василиківа.

Сумуємо разом з вами, підтримуємо в годину скорботи.

Зустріч траурного конвою на Перехресті Героїв відбудеться завтра, 26 грудня, о 13:30.

О 14:00 на площі Ринок проведуть загальноміське прощання.

Парастас за загиблим Героєм відбудеться в рідному домі на вулиці Пластунів о 18:00.

Чин похорону розпочнуть наступного дня, 27 грудня, об 11:30 з дому загиблого. Кортеж вирушить в церкву Покрови Пресвятої Богородиці в село Добрівляни, де продовжать чин похорону.

Поховають Героя на кладовищі в селі Добрівляни.

Вічна пам’ять Герою!