подяка замість грошейЗамість обіцяних фінансових надбавок і компенсації за перенесену хворобу COVID-19 лікарям вручають подяки від дружини президента

Відповідним постом на своїй сторінці в Facebook поділився

лікар ортопед-травматолог Нововолинської центральної міської лікарні у Волинській області Віталій Денисюк, який перехворів на коронавірус, передає Д-НК.

«Досить змішані почуття переповнюють, друзі! Хочеться багато написати, але це мало що змінить в ході сьогоденних подій. Той момент, коли ти вирішуєш чи реанімувати здоровий глузд в своїй свідомості, як вчили тести на Крок-3 за стандартною схемою: А-абсурд, В-Вітя, С-система. Пандемія. Маска. Чисті руки. Працюєш, об’єктивно, голіруч. Ти лікар, який практично живе на роботі і ти захворів на Covid-19 — клас Самоізоляція. Одужання. Далі в роботу.

В адміністрації лікарні тебе переконують, що ти захворів НЕ на роботі — абсурд. Сьогодні вручили «подяку» від Олени Зеленської — порадів і пішов далі жити на 4,5 тисячі гривень. Занавіс. Не існує такого емоджі, який би передав мої емоції. Навіщо це все? Пс: паспорт для порівняння», — написав лікар.

У коментарі виданню Буг він додав, що такі подяки отримали всі медики, які перехворіли на коронавірус.

Нагадаємо, Верховна Рада прийняла закон, згідно з яким лікарі, які перехворіли COVID-19, повинні отримувати фінансову компенсацію.