відключення роумінгуЗбільшення фінансової підтримки країнам Східного партнерства, які хочуть наблизитися до Європи, а також пропозиція скасування роумінгу

Положення про скасування плати за роумінг у країнах

Східного партнерства (у Вірменії, Азербайджані, Білорусі, Грузії, Молдові та Україні), а також між ЄС та цими країнами є пропозицією польських депутатів Європейського парламенту.

«Сьогодні Європейська комісія, як ніколи раніше, повинна вжити рішучих дій щодо країн Східного партнерства, оскільки геополітичному майбутньому регіону загрожує небезпека», – заявили євродепутати Радослав Сікорський і Міхаель Галер.

Депутати Європарламенту стверджують, що ЄС повинен надавати більшу підтримку тим країнам Східного партнерства, які пов’язують своє майбутнє з європейською спільнотою. Вони вказують на необхідність диференціювати, що не всі країни однаково прагнуть інтегруватися з ЄС. Допомога таким країнам повинна бути меншою.

Депутати Європарламенту обговорили плани щодо Східного партнерства напередодні червневого саміту ЄС з главами держав та урядів Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови та України.