Багато хто з нас користується телефоном настільки часто, що його доводиться заряджати практично щодня. Існує кілька простих способів, що дозволяють збільшити час роботи iPhone 15 без додаткової підзарядки. Про них розповідають спеціалісти магазину електроніки, гаджетів та техніки «AVIC».

Як збільшити тривалість роботи Айфона 15 без підзарядки?

Зменшити яскравість екрана

Найбільше енергії при використанні iPhone 15 https://avic.ua/iphone/seriya—iphone-15 споживає екран. Головна рекомендація – це відрегулювати яскравість екрана. Правильно відрегулювавши цей параметр, ви зможете отримати кілька годин автономної роботи. Для цього перейдіть в меню «Налаштування», виберіть «Екран», потім «Яскравість». Краще не користуватись опцією автоматичного налаштування, що регулює яскравість відповідно до навколишнього освітлення, оскільки вона дає яскравіший екран, ніж необхідно.

Примітка. Щоб заощадити ще більше енергії, вимкніть непотрібні звуки та сигнали та уникайте вібраційного режиму. Вібромотор досить енергозатратний, тому важливо використовувати його лише за необхідності.

Вимкнути непотрібні повідомлення

Щоразу встановлюючи нові додатки, не забувайте вимикати непотрібні повідомлення. Пам’ятайте, що ці оповіщення, які можуть частими протягом дня, непомітно, але планомірно розряджають батарею iPhone.

Залишайте лише потрібні програми;

Відстеження програм, що споживають найбільше енергії – ще один прийом для економії заряду акумулятора Айфон 15. Щоб зробити це, перейдіть до меню «Налаштування» у розділі «Акумулятор». Ви побачите, які програми використовують найбільше енергії у відсотках. Якщо є такі, що лише займають місце на вашому пристрої, видаліть їх без жалю.

Обмежте непотрібні функції

Деякі функції, такі як Wi-Fi, Bluetooth або геолокація, залишаються увімкненими, навіть якщо ви ними не користуєтесь. В цей час вони продовжують споживати енергію, тому використовуйте їх тільки, коли це потрібно. Візьміть собі за звичку вимикати:

  • Wi-Fi, коли Ви на вулиці
  • Bluetooth на роботі
  • GPS у метро.

Ви приємно здивуєтесь, настільки зменшиться витрата енергії вашого айфона.

Не давайте пристрою повністю розрядитися

Щоб зберегти заряд акумулятора iPhone, його важливо правильно заряджати. Батареї сучасних айфонів, зокрема, iPhone 15, рекомендується часто заряджати для підтримки оптимальної місткості. Щоб продовжити термін їх служби, краще заряджати телефон кілька разів на день, а не всю ніч. Якщо Ви хочете, щоб «яблучний» телефон заряджався швидше, встановіть його в режим польоту та підключіть до розетки замість USB-порту.;

Уникайте екстремальних температур

Можливо, Ви не знаєте, але смартфони (особливо акумулятори) бояться спеки та надмірного холоду. Влітку не залишайте телефон під прямим сонячним промінням. Чим більше він нагрівається, тим більше споживає енергію! Взимку холодна погода впливає на батареї, і телефон може раптово вимкнутись. Щоб уникнути цієї незручності, тримайте Айфон 15 в теплі.

Де купити iPhone 15 в Україні, якщо батарея поточного айфона вичерпалась?;

Якщо так сталось, що швидко розряджається акумулятор iPhone, можливо смартфон Apple вже «зносився», і його варто  замінити. Звісно, що краще обрати найновішу модель – iPhone 15. Якщо вірити виробниками, час його роботи без підзарядки становить 20 годин у режимі відтворення відео та до 16 годин в активному режимі використання! Де купити Айфон 15? На сайті AVIC.UA доступні всі конфігурації (128, 256, 512 ГБ) та кольори.;