Vodafone УкраїнаРосійська телекомунікаційна компанія МТС сьогодні, 25 листопада, офіційно оголосила про продаж 100% частки у «Vodafone Україна» компанії Bakcell

Про це повідомляють на сайті МТС, інформує «Економічна правда».

«У рамках угоди, МТС через свою дочірню компанію Allegretto Holding S.a.r.l. (Люксембург) продає 100% частку в компанії Preludium BV (Нідерланди), єдиному акціонері ПрАТ «ВФ Україна», за 734 мільйонів доларів, включаючи відкладений платіж на суму близько 84 мільйонів доларів. Передача акцій пройде найближчим часом», – йдеться в повідомленні.

У «Vodafone Україна» виданню повідомили, що зміна власника не вплине на операційну діяльність «Vodafone Україна», надання послуг клієнтам, взаємодію з партнерами, постачальниками і контрагентами.

«Компанія продовжує надавати послуги під брендом Vodafone. Всі тарифні плани, послуги та сервіси, а також договори та інші зобов’язання компанії є актуальними і продовжують діяти», – заявили у «Vodafone Україна».

Компанія Bakcell – оператор мобільного зв’язку та провідний провайдер мобільного інтернету в Азербайджані. Вона була заснована в 1994 році і була спільним підприємством уряду і приватної ізраїльської компанії GTIB.