кандидат в мери ДрогобичаВідповідально заявляємо, що політична партія «ЗА МАЙБУТНЄ» захистить кожного, хто звернеться по нашу допомогу

Політична партія «ЗА МАЙБУТНЄ» заявляє про скоординовані дії з боку влади, спрямовані на залякування кандидатів від

партії та простих виборців, які беруть участь в агітаційних зустрічах з активістами партії в рамках передвиборчої кампанії на місцевих виборах 25 жовтня.

Так, сьогодні, близько 18-ої години, у м. Запоріжжі невідомі обстріляли авто з кандидатами в депутати Запорізької міської ради від партії «ЗА МАЙБУТНЄ» – ветераном АТО Сергієм Кириком та Тетяною Лазаревич, які поверталися із зустрічі з виборцями.

Крім того, влада розгорнула системну кампанію цькування учасників зустрічей з активістками Жіночого руху партії «ЗА МАЙБУТНЄ», які в рамках всеукраїнського туру спілкуються з представниками громад та ініціюють вирішення важливих проблем місцевого значення.

ЗА МАЙБУТНЄ

Як приклад наведемо факт, коли в одному з міст активістки зустрілися з директоркою місцевого закладу культури, яку після цього залякали настільки, що вона просила не тільки не озвучувати проблеми, про які розповідала, а й узагалі не згадувати її імені.

Тобто, йдеться про наступ на фундаментальні демократичні цінності, адже, згідно з Конституцією України, кожен має право на вільне вираження своїх поглядів і переконань, право звертатися за підтримкою до нашої чи будь-якої іншої політичної організації.

Відповідально заявляємо, що політична партія «ЗА МАЙБУТНЄ» захистить кожного, хто звернеться по нашу допомогу, незалежно від політичних поглядів та вподобань.

Натомість, кожен, хто розгортає в країні політичний терор, буде покараний згідно з чинним законодавством. Ми не допустимо повернення атмосфери страху та залякувань, переслідувань і знущань за інакодумство.

Вимагаємо від влади негайно припинити ганебну практику політичного терору, забезпечити гарантії кожному вільно висловлювати свої думки та вжити заходів для притягнення до відповідальності осіб, які вчинили порушення Закону.

У свою чергу звертаємось до всіх, хто став об’єктом політичних переслідувань. Повідомляйте нас про будь-які випадки тиску: особисто, на партійні канали, чи при зустрічі з активістками партії «ЗА МАЙБУТНЄ».

Кожен такий випадок буде взятий нами на контроль та отримає належну правову оцінку!

Ми захистимо кожну й кожного!

Джерело: ЗА МАЙБУТНЄ