Вихованці відділення футболу Трускавецького «Спортовця» виступали двома складами у віковій групі 13-14 років

З 25 по 28 лютого 2021 р. у Трускавці, в спортивно-оздоровчому комплексі дитячо-юнацького спортивного клубу «Спортовець», проводився Всеукраїнський юнацький турніру з футболу «Open Winter Cup of Truskavets-2021» («Відкритий Зимовий Кубок Трускавця-2021»).

Вихованці відділення футболу Трускавецького «Спортовця» (тренер Олег Оринич) виступали двома складами у віковій групі 13-14 років.

Перша команда вибороли І місце, Кубок та «золоті» медалі.

Друга команда трускавецьких «спортовців» також стала призером Всеукраїнського турніру, виборовши ІІІ місце та «бронзу».

Всього у юнацькому турнірі з футболу взяли участь 210 юнаків від 8 до 16 років. Загалом 20 команд з Харківської, Одеської, Черкаської, Чернівецької та Львівської областей України.

Змагання проводились під патронатом міського голови Трускавця Андрія Кульчинського.

Організатори Всеукраїнського футбольного турніру – відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Трускавецької міської ради (начальник Роман Коваль) та Трускавецький ДЮСК «Спортовець» (директор Любомир Мацькович).

Благодійну допомогу в організації проведення заходу надало Трускавецьке будівельне підприємство «Яна Буд» (генеральний директор Василь Вовчок).

Всі ігри турніру проводились з дотриманням відповідних вимог санітарних і протиепідемічних заходів щодо запобігання гострої респіраторної хвороби COVID-19.