Літні громадяни та особи з інвалідністю, які перебувають на обліку в Дрогобицькому міському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг), продовжують активну волонтерську діяльність, передає ДНК.

Окрім теплих речей, підопічні терцентру у співпраці з іншими доброчинцями забезпечують захисників ще й корисними батончиками. Приготуванню смаколиків передує клопітка підготовка інгредієнтів.

Вчора, 16 листопада, працівники терцентру запросили підопічних на чищення першої в цьому році партії горіхів, які входять до складу вітамінних ласощів для ЗСУ.

За доброчинною справою присутні спілкувалися, ділилися пропозиціями, як надалі долучатися до благочинної та волонтерської діяльності, щоб якнайшвидше наблизити спільну перемогу над агресором. Очищені горіхи буде передано до церкви Успіння Пресвятої Богородиці, де з поживних продуктів готують енергетичні батончики на передову.

Нагадаємо, підопічні терцентру від початку повномасштабного вторгнення долучались не лише до заготівлі сухофруктів та горіхів, а також в’язали теплі шкарпетки та бафи для захисників України.