Російсько-українська війна продовжує безжально забирати життя українців – відданих синів і дочок, які стоять на захисті рідної землі

Не встигла Дрогобицька громада зустріти тіло одного загиблого Героя, як прилетіла сумна звістка про загибель ще одного захисника, – уродженця села Верхні Гаї Івана Гембуся.

Іван Гембусь народився 4 червня 1980 року у Верхній Гаях. Тут і проживав, спільно з батьками.

Закінчив верхньогаївську школу та Стрийське ВХПУ №16. У 2014 році Іван був призваний на військову службу та близько року захищав східні терени України від окупантів у зоні АТО.

Після повномасштабного вторгнення росії на українські землі наприкінці лютого Іван Гембусь знову став на захист рідної землі, у складі 125-тої окремої бригади територіальної оборони ЗСУ.

За час служби, спільно з побратимами, захищав рідну землю на багатьох напрямках фронту. Однак 3 грудня, під час виконання бойових завдань на території Луганщини, Герой загинув.

Дрогобицька міська рада, її виконавчий комітет, міський голова Тарас Кучма та секретар ради Орест Каракевич висловлюють щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким та друзям з приводу передчасної смерті нашого земляка та Героя — Івана Гембуся.

Сумуємо разом з вами, підтримуємо в годину скорботи.

Прибуття конвою з тілом захисника очікується в середу, 7 грудня, близько 11:00 на Перехресті Героїв.

Звідти домовину з тілом повезуть до рідного села загиблого Героя – Верхніх Гаїв, де у храмі святої Трійці проведуть чин похорону.

Вічна пам’ять Герою! Слава Україні!