Порошенко«Його роль видатна», саме завдяки зусиллям п’ятого президента України Петра Порошенка в України з’явилися потужні союзники

Такі, наприклад, як Сполучені Штати Америки.

Російський опозиційний аналітик Андрій Піонтковський назвав видатною роль п’ятого президента Петра Порошенка в формуванні світової проукраїнської коаліції.

В інтерв’ю «Українській правді» Піонтковський зазначив, що Захід дуже добре ставиться до Порошенка. Адже той має міцні особисті зв’язки зі світовими політиками, в тому числі і з нинішнім президентом США Джо Байденом. За словами Піонтковського, саме завдяки Порошенко в України з’явилися потужні союзники, серед яких і США.

За словами аналітика, сьогодні найбільше послаблює Україну розкол всередині країни, і серед патріотів, в першу чергу. Піонтковський підкреслює, що ця тенденція більш небезпечна, через вплив того ж Медведчука. «Це більш небезпечна слабкість, ніж вплив» ОПЗЖ «, Медведчуків та інших.

Московія завжди грала на честолюбстві українських вождів і їх внутрішніх конфліктах. Сподіваюся, Україні вистачить сил, щоб подолати цю кризу», — сказав Піонтковський. Він додав, що спостерігає зміни в свідомості українців. «За останні два роки Путін зробив все, щоб цей синдром втоми перетворився в готовність захищати країну від агресора і в упевненість в своїй правоті», — резюмував Піонтковський.