терористи ерефіїВибухи на військових заводах в Болгарії: стала відома роль агентів ГРУ Генштабу ЗС РФ

Співробітники московітського органу зовнішньої військової розвідки виявилися причетні до серії вибухів на військових заводах в Болгарії в 2014-2015 роках.

До вибухів на військових заводах в Болгарії причетні співробітники Головного розвідувального управління Генерального штабу Збройних сил Московії. Про це повідомляє Д-НК з посиланням на болгарську службу «Радіо Свобода».

терористи ерефії

Вибухи проходили на п’яти військових заводах Болгарії в період з лютого 2014 по квітень 2015 року. Тоді загинули 17 людей, всього прогриміло шість вибухів. Варто відзначити, що всі ці вибухи прогриміли в період активних бойових дій на Сході України.

За даними розслідування болгарських журналістів і правоохоронних органів, до вибухів на військових заводах причетні співробітники ГРУ Генштабу ЗС РФ. Всього за даними терактів проходять семеро осіб, їх імена і псевдоніми вже названі. Це Володимир Моісеєв (псевдонім Володимир Попов), Денис Сергєєв (Сергій Федотов), Сергій Лютенко (Сергій Павлов), Єгор Гордієнко (Георгій Горшков), Микола Єжов (Микола Кононихін), Іван Терентіїв (Іван Лебедєв), Олексій Калінін (Олексій Нікітін).

Фотографії двох з них вже з’явилися в Мережі: Федотов, крім усього іншого, є фігурантом ще одного гучної справи, мова йде про отруєння сім’ї Скрипаля.