Вчора в Дрогобичі відбулася непересічна подія з двома великими собаками породи алабай, що шокували багатох людей громади

Як повідомляли DROBRO, вчора 24 травня на вулиці Грушевського у Дрогобичі, за день 2 алабаї загризли двох собак з різницею у декілька годин. Згодом виявилось що друга собачка вижила, її оглянув ветеринар. Ось ВІДЕО 18+ «пригод в зубах» другої собачки та її шокованої господині.

Сьогодні власник собак, М. Лагодич приніс свої вибачення потерпілим від своїх вихованців.

Як повідомили DROBRO у поліції, власників собак притягнуто до адміністративної відповідьності, а матеріали справи скеровані до суду. Собаки перебувають у своїх власників, закриті у вольєрі. Спільними зусиллями громади та правоохоронних органів вдалось вирішити ситуацію, проте відповідні структури працюють над правовим механізмом передачі собак у притулок.

Зоозахисна ГО «Щасливі хвости» м. Дрогобич

Станом на зараз нарешті зварюється для алабайчиків міцний волєр, про що я просила з першого дня їхньої втечі. Собаки живі, їх оглянув ветеринар, надав допомогу і виписаний антибіотик. Стан задовільний. Хвилюють страшні коментарі, які виписують люди, ви про що пише? Правильно зробили поліцейські що розстрілювали собак? Це тварина винна, що живе інстинктами і її ненавчили поводитись? Чи можливо господарі, які не створили гідні умови для тварин. А поліція по вашому права, розстрілювати тварин, які просто біжать, позаду біжать власники які хочуть забрати собак а в них тупо стріляють, нехай пневматом. Це все так має відбуватись? Хочеться, щоб працювали закони, щоб як тварини так і люди були захищені … дістала вже та вседозволеність і безкарність! А страждають як завжди тварини !!!!»

Скільки людей стільки думок. Висловлюйтесь в коментарях щоб усі орієнтувались, що про це думає громада.