Військових Ветерани АТОМосковії попередили, що їх чекає в Україні

Українські патріоти в Харкові заявили, що готові першими зустріти мокшанську армію в разі настання воєнних дій.

На фоні стягування армійських підрозділів рашистів до українських кордонів бійці харківського полку «Азов» записали відео зі зверненням, в якому попередили ворога про наслідки нападу на Україну.

Бійці стверджують, що Харків знаходиться на східному рубежі країни і першим зустріне ворожу армію, захищаючи країну. Кадри публікує Д-НК на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter.

Бійці відзначили, що через 7 років після рашистської окупації Донбасу Москва знову готується до великої війни і стягує армійські підрозділи до українських кордонів. Ветерани і патріоти Харкова стверджують, що готові знову взяти зброю і стати на захист України.

«Ми, Азовський рух, патріоти і ветерани міста Харкова, в 2014 році встали на захист України від окупантів. Ми кинули свої справи і стали військовими волонтерами і тими, хто зупиняє рашистський наступ на наші міста. Але війна ще не закінчена — Московія стягує війська до наших кордонів. Наша хата скраю, тому ворога ми зустрічаємо першими. і ми готові знову взяти зброю в руки і захистити Україну, свою землю і знищити ворога «, — заявив командир ветеранів «Азова».

Відразу після цього бійці спалили прапор Росії, підтверджуючи рішучість своїх намірів.