ВеликденьМи розповімо, на які саме дати в травні поточного року будуть випадати вихідні дні в Україні

Травень 2021 року розпочнеться низкою вихідних днів, що не може не радувати більшу частину громадян України. Які саме дати в травні поточного року будуть вихідними днями, розповість Д-НК.

Для початку зазначимо, що, згідно зі ст. 67 Кодексу законів про працю України, в тих випадках, якщо офіційні свята збігаються з вихідними днями, то вихідний переноситься на наступний день після святкового.

Оскільки цього року 1 травня потрапляє на суботу, то понеділок і вівторок, 3 і 4 травня також будуть вихідними днями. Крім того, нагадаємо, що Великдень у православних в цьому році відзначається на початку травня, а значить, християнське свято за православним календарем і святкування Міжнародного дня праці збігаються. Не варто забувати і про інші травневих святах: День пам’яті і примирення по всім жертвам Другої світової війни і День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Вони відзначаються 8-го і 9-го травня, відповідно.

Але і це не все: додатковим вихідним днем ​​стане і понеділок, 10-го травня. Всього ж в травні 2021 року в Україні буде 18 робочих днів і 13 вихідних і святкових днів.