бабине літоУ п’ятницю, 9 жовтня погода в Україні порадує літнім теплом і максимальною температурою повітря

Тепла погода з денною температурою до +25 градусів і дощами тільки в двох регіонах України. Такий буде останній

робочий день цього тижня — 9 жовтня, повідомляє Д-НК.

Дощова буде погода в п’ятницю тільки в Київській і Житомирській областях, пише в своєму Facebook народний синоптик Наталія Діденко. А в східній частині країни східний антициклон буде перешкоджати проникненню на територію нашої країни із заходу вологих повітряних мас.

На значній частині України погода буде майже літньою, з денною температурою до +23 градусів. Кілька прохолодніше буде в західних регіонах країни — до +17 градусів вдень. Однак не буде опадів і буде сонячно. У Києві повітря 9 жовтня прогріється до +20 градусів, опадів не передбачається за винятком невеликого туману.

«Температура повітря продовжує дарувати комфорт — 9-го жовтня вдень очікується в більшості областей України + 18 + 23 градуси, на півдні + 20 + 25 градусів», — розповіла Діденко. Синоптик пише, що нинішній жовтень багато в чому повторює жовтень 1909 року, коли в Києві було встановлено рекорд температурного максимуму для серединного осіннього місяця. Але поки жовтнева температура в столиці не піднімалася до рекордних позначок.

Крім того, по всій території України очікується слабкий південно-східний вітер. Синоптик також зазначила, що і найближчі вихідні дні порадують українців гарною погодою: буде тепло і без опадів.