В Україні жалоба, а в Східниці — танцюльки ...26 вересня оголошено Днем жалоби в Україні

«У зв’язку з трагедією, що сталася внаслідок катастрофи військового літака Ан-26 під час планових навчальних польотів 25 вересня 2020 року поблизу м. Чугуєва

Харківської області та призвела до загибелі військовослужбовців Повітряних сил Збройних сил України, з метою вшанування пам’яті загиблих постановляю: оголосити в Україні 26 вересня 2020 року днем жалоби», – йдеться в Указі президента щодо оголошення в Україні дня жалоби.

Згідно з указом, у день жалоби на всій території України має бути приспущений Державний прапор на будинках і спорудах органів державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Усі розважально-концертні заходи мають бути скасовані, а до програм теле- й радіопередач – внесені відповідні зміни.

Проте у Східниці своя реальність в якій немає місця жалобі за загиблими військовими.

Попри жалобу у Східниці відбувається Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної творчості “Серце Карпат”.

фестиваль попри все

 

Журі та організатори фестивалю, активно поширюють в мережі відео з виступами учасників, забувши, що в країні жалоба…

фестиваль попри все

О 18.35 голова Східниці Іван Піляк написав про те, що фестиваль таки перенусть, проте цілий день виступи таки тривали:

“Сьогодні до Східниці з’їхалися творчі колективи з усієї України для участі в фестивалі-конкурсі «Серце Карпат-Східниця». Захід був спланований ще у січні 2020 року.
У зв’язку з трагедією та оголошеним днем жалоби в Україні виступ зірки української естради Романа Скорпіона, молодіжні забави та лазерне шоу переноситься.
Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким, вшановуємо хвилиною мовчання всіх загиблих в авіакатастрофі військового літака Ан-26.”

Та попри це «гульбас» продовжився