Стебницька міська лікарняВ Україні досі циркулює коронавірус, а протягом останнього тижня (вперше за два місяці) кількість випадків зараження почала поступово зростати

Як повідомив на щотижневій оперативній нараді керівник відділу охорони здоров’я ДМР Володимир Чуба – станом на ранок понеділка, 1 серпня, в інфекційне відділення Стебницької міської лікарні шпиталізовано четверо пацієнтів.

Також за твердженнями головного медика міста, окрім шпиталізованих пацієнтів, ковід підтверджено ще в п’яти стебничан, які нині перебувають на амбулаторному лікуванні в домашніх умовах. Окрім цього, недугу діагностовано і в одного дрогобичанина.

Паралельно медики закликають мешканців не нехтувати здоров’ям та за можливості переглянути свій вакцинальний статус: якщо не зробили друге щеплення або бустерне, то зробити це за нагоди. Оскільки жартувати з недугою, особливо її важкими перебігами не слід.

Нагадаємо, у зв’язку з війною, Міністерство охорони здоров’я продовжило термін дії ковід-сертифікатів до півтора року. Також на час воєнного стану уряд пом’якшив карантин, який все ще діє.