Генасамблея ООНВідразу сорок сім країн-членів Організації Об’єднаних Націй визнали ерефію стороною-агресором збройного конфлікту на Донбасі

Про це повідомляє Д-НК з посиланням на прес-службу Міністерства закордонних справ України.

У МЗС України заявили, що 47 країн в ООН визнали Росію не посередником на Донбасі, а повноцінної стороною збройного конфлікту. Ці держави виступили зі спільною заявою з нагоди сьомої річниці прийняття Генеральною Асамблеєю резолюції «Територіальна цілісність України».

«Ми також рішуче засуджуємо продовження Росією дестабілізації ситуації в Україні, особливо дії Росії в окремих районах Донецької і Луганської областей, яке свідчить про нехтування зобов’язаннями, взятими згідно мінським домовленостям», — йдеться у заяві.

Підсумовуючи все вищесказане, Організація Об’єднаних Націй закликала Російську Федерацію якнайшвидше припинити окупацію Кримського півострова. Однак в ООН відзначили, що Росія перестала прислухатися до вимог інших країн.

«Не дивлячись на чіткі вимоги Генеральної Асамблеї, Російська Федерація не припинила тимчасову окупацію Криму. Навпаки, вона продовжує кричущі порушення і порушення прав людини, а також нарощування військової потужності на півострові», — заявили в ООН.