скандалиВідвідувачі одного з магазинів Одеси зажадали від продавщиці припинити говорити з ними українською мовою і образили його

В Одесі стався новий побутової скандал на мовному ґрунті: відвідувачам одного з магазинів одягу не сподобалося, що продавщиця розмовляла з ними українською мовою. Відео інциденту поширилося в YouTube, інформує Д-НК.

Це сталося в одному з магазинів одягу по вулиці Рішельєвській, куди зайшли чоловік і жінка середніх років. Продавець привітала їх українською мовою, як того вимагає норма закону. У відповідь на це жінка зажадала від продавщиці перейти на російську, назвавши державну мову України «телячою». Чоловік же попросив книгу скарг і почав писати в ній.

Тим часом жінка не вгамовувалася: вона стала розпитувати продавщицю, чи знає вона історію Одеси. Вона відповіла, що знає і зазначила, що ніхто не змушує відвідувачів говорити не українською мовою. «Ви спробуйте мене змусити! Звичайно, ми маємо на це право! Але ми не розуміємо, чому ми не маємо право в цьому аспекті», — заявила жінка. Після того, як її супутник написав скаргу, вони пішли з магазину.