крах мордоруМосковія примусово злізла з нафтової голки в дуже невдалий для себе час світової кризи і пандемії

Наслідки для ерефійської економіки будуть дуже важкі, впевнений Ель Мюрид.

Нафтова війна на тлі пандемії і світової кризи стала контрольним ударом по економіці Московії. Таку думку висловив в Facebook росіянський блогер Ель Мюрид. Він звернув увагу на те, що коронавірус і економічна криза вдарили по Китаю набагато сильніше, ніж прогнозувалося. Ситуація в ерефії буде ще складнішою, впевнений він.

«Для сировинних придатків схожих на нас все це вкрай погані новини. Ми входимо в кризу раніше, виходимо пізніше, наслідки важче», — написав блогер.

Читайте також: Московія «захлинається» нафтою: вже немає ємностей для зберігання

Погіршила ситуацію нафтова війна, яку Кремль розв’язав сам. Московія зазнала в ній поразки, в результаті чого її примусово «зняли з нафтової голки». «Тепер бюджет навіть за дуже оптимістичними оцінками буде отримувати не більше одного долара за проданий на експорт барель нафти», — розповів росіянський експерт. Тобто, ерефія буде отримувати близько 3 млрд нафтодоларів в рік. Саме цю суму, нагадав Мюрид, «Газпром» кілька місяців тому виплатив Україні по програній справі в Міжнародному арбітражі. «Тепер вся країна буде заробляти на нафті ці гроші цілий рік», — зазначив Мюрид. Він упевнений, що ситуація дуже швидко позначиться на добробуті ерефійців. Не виключена, на його думку, навіть відмова Москви від соціальних гарантій, в тому числі, виплат пенсій ерефійцям. «Перегляд соціальної політики стає просто неминучим», — упевнений Мюрид. Підсумком цього, з його слів, стануть хвилювання як всередині московітського суспільства, так і в правлячій верхівці за залишки ресурсів. Ситуація почне розгортатися вже в найближчі пару місяців, вважає блогер. «Навіть не літо, а ще весна цього року обіцяє бути вкрай цікавою», — написав він.