Економічна війнаМосковіти погрожує Україні і «Нафтогазу», який заявив про плани почати видобуток нафти і газу на чорноморському шельфі біля берегів окупованого Криму

Московіти вважають, що права на шельф належать тільки їм.

Депутати думи почали погрожувати українському «Нафтогазу» за його наполегливість у відношення чорноморського шельфу. Топ-менеджмент української компанії заявив про намір почати видобуток вуглеводнів на шельфі Чорного моря, безпосередньо біля берегів окупованого Криму, про це пише «ПРАЙМ».

Так званий «депутат» думи від Криму Михайло Шеремет зробив заяву в коментарі російським ЗМІ з погрозами про те, як будь-які спроби роботи на шельфі без «демаркації кордону» з боку України будуть припинені Москвою. Недолугий політик натякає, що ерефія може застосувати військову силу.

«Будь-яка спроба втручання буде розглядатися нашою стороною як акт агресії проти росії», — заявив він.

На даний момент поклади нафти і газу на шельфі Чорного моря експлуатуються компанією «Чорноморнафтогаз». До весни 2014 року це підприємство було українським, проте після окупації півострова мордор захопив контроль над нею разом з усім майном. Захоплення півострова сталося відразу після євромайдану в Києві: ерефійські військові оперативно окупували півострів і привласнили собі всю власність, яка належала Україні до вторгнення.

Експерти оцінюють збитки від окупації в сотні мільярдів доларів. При цьому на даний момент окупант облаштував в Криму кілька військових баз, погрожуючи застосуванням сили у відповідь на будь-яку спробу деокупувати півострів.