інцидент в Дубаї3 квітня в ОАЕ затримали 40 учасниць «голої фотосесії»

Оголені дівчата днем ​​позували на балконі, чим обурили арабських шейхів.

Пізно ввечері 3 квітня в соціальних мережах з’явилися відео та фотографії, на яких були зображені десятки оголених дівчат. Моделі позували на балконі в престижному районі Дубая серед білого дня.

Подібна сцена стала шоком для арабських шейхів. У країні заборонені навіть публічні поцілунки або вживання алкоголю без ліцензії. За порушення можна потрапити до в’язниці. В результаті поліція в той же день затримала 40 дівчат з «оголеної фотосесії». 11 з них виявилися громадянками України.

За подібне порушення громадського порядку їм може загрожувати тюремне ув’язнення на термін до шести місяців і штраф в розмірі п’яти тисяч дирхамів (близько 37 851 гривень).

інцидент в Дубаї

Як пише Daily Mail, за однією з версій, дівчата брали участь в зйомках ізраїльської версії веб-сайту для дорослих в США. За іншими даними, дівчата знімалися в рекламі на замовлення місцевого жителя.

Українські консули планують відвідати затриманих дівчат завтра, 6 квітня. Речник МЗС України Олег Ніколенко уточнив, що дипломати вже співпрацюють з місцевими правоохоронцями для дотримання прав українок і з’ясування обставини справи, пише «Радіо Свобода».

Додаткова інформація буде відома пізніше.