затримання терористівОблава по всій країні: в Чехії сотні поліцейських почали спецоперацію із затримання російських найманців

Силовики в Чехії затримали кілька російських найманців, які воювали на Донбасі. Повідомляється, що їх вербували співробітники ГРУ з Праги.

Сьогодні, 21 квітня, стало відомо, що силовики в Чехії затримали кілька московітських найманців, які воювали на Донбасі. Повідомляється, що їх вербували співробітники ГРУ з Праги. Відзначається, що саме ці шпигуни Московії напередодні були вислані з території московітських посольств. Про це повідомляє Д-НК з посиланням на Respekt.

Повідомляється, що офіційні органи поки не розкривають дані про затриманих. Однак джерела підкреслюють, що дані громадяни брали участь у війні на Донбасі на стороні промосковських найманців.

Відзначається, що силовики під час затримання побоювалися вогню, так як у чеських громадян було зареєстровану зброю. В даний момент шукається підтвердження інформації про те, контактували вони з московітськими дипломатами.