Зі скорботою сповіщаємо, що Трускавецька громада знову втратила вірних захисників України: Василя Фариму з с. Доброгостів та Ігоря Ригуса з с. Уличне

Василь Михайлович Фарима народився в селі Доброгостів 1973 року, де проживав з родиною – дружиною та двома доньками. До лав ЗСУ був призваний 7 травня цього року, передає DROBRO. У званні солдата проходив навчання як курсант навчального взводу навчальної роти підготовки фахівців тилового забезпечення військової частини А 2600.

Його життя обірвалось передчасно – у неділю, 26 травня 2024 року. Василь Фарима був відданий військовій присязі на вірність народу України. За короткий час служби зарекомендував себе з позитивної сторони, як кваліфікований, відповідальний, дисциплінований, працелюбний військовослужбовець. Командування відзначило Василя Михайловича як наполегливого у виконанні службових обов’язків.

Завтра, 28 травня о 12:00 просимо громаду зустріти Василя Фариму на перехресті Героїв та віддати шану захисникові. Похоронний кортеж попрямує до його рідного села — Доброгостова, де о 19:00 відбудеться парастас у помешканні родини, за адресою: вул. Шевченка, 88.

29 травня о 12:00 прощатимемось з Василем Фаримою. Чин похорону пройде у церкві Св. Архистратига Михаїла.

 
 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений DroBro (@drobro7_24)

Про привезення тіла загиблого Ігоря Ригуса та прощання з військовим буде повідомлено згодом.

Ігор Васильович 1976 року народження родом із села Уличне. У лавах ЗСУ солдат Ігор Ригус ніс службу в обслузі зенітно-кулеметного відділення ракетно-артилерійського взводу РВП військової частини А7391. Він загинув 25 травня 2024 року в одному із харківських госпіталів, залишаючись вірним військовій присязі та перебуваючи на військовій службі.

Від усієї Трускавецької громади, кожної української сім’ї, всіх жителів висловлюємо співчуття рідним та близьким загиблих військових.

Нехай буде вічною пам’ять і слава Героям!