відкриття готеліваГотелі в основному розраховують на постійних клієнтів, а також мають намір залучати гостей через прямі продажі

Більшість курортних готелів України планують відновити роботу з 1 червня, при цьому деякі з них почали роботу вже

з 15 травня і раніше. Про це свідчать дані опитування агентства «Інтерфакс-Україна».

З першого червня розпочнуть роботу бутик-готель «Отрада» (5 *, Одеса), готель «Гора» (4*, с. Поляниця), «Вілла Санторіні» (4 *, с.Кароліно-Бугаз, Orange Hotel (3*, Одеса)), курортно-готельний комплекс «Світязь» (4*, Трускавець). При цьому перші три готелі мають намір відкрити об’єкти повністю, тоді як інші запустять лише частину номерного фонду.

Частковий запуск з 15 травня планували бутик-готель в Східниці «Поезія Мандрів» та готель «Південна Софія» (Затока, Одеська обл.). При цьому станом на 12 травня 2020 року одеська Hotel Mezzanine White і Platium SPA & Resort під Києвом вже почали приймати гостей.

Відзначається, що сімейні готелі розраховують на повне завантаження, а готелі розраховані на бізнес-постояльців прогнозують лише часткову завантаженість.

Також, половина опитаних готелів планує скоротити штат співробітників на 10-20%, і тільки 10% — більш ніж на 50%. Такі готелі в основному орієнтуються на іноземних гостей і бізнес-поїздки.