Українці сьогодні атакували телефонними дзвінками посольство Росії в Києві

А все через незвичайне оголошення про продаж гаража, яке на дроні потрапило в кадр під час трансляції агентства Reuters на Майдані Незалежності.

Шматок картону з текстом оголошення і вказаним телефонним номером був прикріплений до літального апарату, що ширяв небом коло Стели Незалежності

Хто запустив таку рекламу з пропозицією «продати гараж на Соломі»(Солом’янському районі столиці) — невідомо. Жартівники записали в оголошенні номер «0442440963», тобто телефон російського посольства.

Сама трансляція Reuters велася на YouTube-каналі агентства, і називалася «Наживо: Вид на київський Майдан на фоні російсько-української кризи».

Після інциденту показ був зупинений, і тепер запис недоступний, проте кадри вже розлетілися мережею.

Незабаром після показу кадрів з літаючим оголошенням працівникам дипвідомства РФ (розташоване в тому ж Солом’янському районі) довелося спілкуватися з бажаючими придбати гараж. Таких, судячи з усього, виявилося чимало.

Так, в Telegram-каналі «Регіоналіті» виклали запис розмови одного з громадян, який дзвонив за номером з метою покупки гаража.

На аудіозапису чутно, що на іншій стороні дроту голос звучить явно вельми роздратовано. Ось як відбувалося спілкування:

«- Добрий день!

— Добрий

— Я цікавлюся з приводу продажу гаража у Солом’янському районі…

— Та я ще раз вам кажу — ви помилилися номером! Який гараж!? Перевірте номер! Всього доброго (поклав трубку)

— Вибачте» (кінець розмови)

Після цього представник провідного світового новинного агентства Reuters зазначив, що їх камера була встановлена на балконі готелю «Україна», вона працює в автоматичному режимі без оператора, і просто вела зйомку того, що відбувалося на головній площі української столиці.

Відповідно, вони не можуть відповідати за те, що потрапляє в кадр під час трансляції.

Не перший інцидент з трансляції

Потрібно зауважити, що раніше сьогодні продюсеру «TV Reuters» в Україні Сергію Каразію в Facebook доводилося коментувати інший інцидент, коли під час показу прямого ефіру в центрі Києва раптом зазвучав гімн СРСР.

«Якщо в кадрі трапиться ДТП то це не наша провина. Так само як ми не можемо контролювати звуки великого міста. Не виключаю що на одному з сусідніх балконів хтось міг включити і гімн Росії. Там багато іноземців. Можуть бути різні. Днями чув як хтось голосно крутив Вєрку Сердючку. Ну от такі в людей смаки», — написав він.