PfizerУкраїна домовилася про закупівлю 10 млн доз однією з найефективніших вакцин від коронавіруса Pfizer

Україна отримає 10 мільйонів доз американської вакцини від коронавіруса Pfizer, яка вважається однією з кращих в світі. Її ефективність становить 94%. Про це 6 квітня повідомила прес-служба Офісу президента України.

«Сьогодні нарешті підписали важливий контракт з Pfizer», — повідомив Зеленський. Він уточнив, що домогтися цього було вкрай складно. Президент в лютому особисто вів переговори з приводу закупівлі вакцини з виконавчим директором компанії Альбертом Бурлом.

«Він пообіцяв зробити все можливе і неможливе. І зробив це», — розповів Зеленський. Відзначено, що контрактом займався керівник ОП Андрій Єрмак. Він подякував американській компанії за те, що пішла Україні назустріч в такий складний час. Глава ОП також зазначив, що Україна буде нарощувати співпрацю з американськими фармацевтичними компаніями.

Слід відзначити, що в Україні вакцинація стартувала з запізненням — 24 лютого. За цей час щеплення отримали трохи менше 300 тисяч чоловік. Вакцинують українців препаратом Covishield, який є повним аналогом AstraZeneca. Темпи вакцинації низькі. А тим часом в країні бушує третя хвиля коронавіруса, яка відрізняється підвищеним числом важких випадків і летальності.