бан для КоломойськогоУ Мережі українці раді черговій перемозі і збереженню коштів в бюджеті

В Стокгольмському арбітражі повністю відмовлено бізнесменам І. Коломойському, Г. Боголюбову і І. Палиці після майже шести років судового процесу.

Бізнесмени Ігор Коломойський, Геннадій Боголюбов і Ігор Палиця протягом шести останніх років намагалися відсудити в України 6 мільярдів доларів. Сьогодні міністр юстиції Денис Малюська повідомив про «супер-мега перемогу» Києва, передає Д-НК. За словами міністра, винесення рішення неодноратно відкладали.

«Відчувалося, що позивачі щось підозрюють і затягують процес», — зазначив Малюська. Три кіпрські офшорні компанії — акціонери «Укрнафти» — подали позов проти України в 2015 році. Офіційному Києву пред’являли кілька звинуваченнь. На початку три бізнесмена хотіли отримати від України $ 4,7 млрд. На початку 2018 року їхня претензії зросли до $ 5,4 млрд. І в кінцевому підсумку компанії зажадали $ 6 млрд і відсотки.

Остаточна сума дорівнює всьому бюджету України на освіту та науку в 2021 році або 50% витрат держави на виплату пенсій. Реакції з боку позивачів поки немає.