Україна наближається до розгортання тимчасових шпиталівТимасові шпиталі для лікування коронавірусу в Україні можуть з’явитися вже найближчим часом

Станом на 11 листопада для розгортання додаткових місць

для лікування COVID-19 розглядаються Одеська, Донецька області та місто Київ.

Про це заступник міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко розповів «Українському радіо», передає ТСН.

«Як лікар я б не хотів, щоб у нас були розгорнуті тимчасові шпиталі і в них надавалася медична допомога. Я хотів би, щоб вся медична допомога надавалася в межах закладів охорони здоров’я. І бажано, щоб ми навіть 50% не задіювали, а залишалися в тих 30%, які є», — сказав Ляшко.

Втім, за його словами, країна наближається до розгортання тимчасових шпиталів.

«Сьогодні розглядаються три області, в яких першочергово буде розгортатися. Це Одеська, Донецька і місто Київ. Визначені локації, визначений кошторис і на найближчому засіданні уряду ці гроші будуть перерозподілені в субвенції на обласні державні адміністрації, щоб вони розпочали розгортання і підготовку до розгортання», — повідомив головний санітарний лікар.

Нагадаємо, раніше Віктор Ляшко розповів, що Міністерство охорони здоров’я ініціює запровадження карантину вихідного дня вже у найближчі суботу та неділю, але поки цього не погодить уряд, обмеження введені не будуть.

Водночас у багатьох містах сьогодні, 11 листопада, на протест проти карантину вийшли сотні обурених підприємців.