УГКЦ пропонує свої храми під шпиталіУкраїнська греко-католицька церква готова співпрацювати з медиками та в разі потреби може надати приміщення власних храмів під розміщення хворих на Covid-19

Про це вчора, 22 березня 2020 року, заявив патріарх УГКЦ

Святослав у своїй щотижневій проповіді в Патріаршому соборі, що на Лівому березі у Києві, передає Д-НК.

«Шановні працівники охорони здоров’я, ви сьогодні перебуваєте на передовій, ви віддаєте своє здоров’я і життя, щоби врятувати здоров’я і життя потребуючих хворих людей. Ваша Церква є разом з вами! Ми молимося за вас», — сказав духовний лідер греко-католиків.

Патріарх запевнив, що Церква зробить усе можливе, щоби не настала хвилина, коли лікарі через брак медзасобів будуть змушені вирішувати, хто має жити, а хто помирати.

«Як у часи Майдану усі наші парафії, церкви, монастирі відкрилися і вмить перетворилися на лікарні, підпільні шпиталі», — нагадав він.

За словами Святослава, коли є така потреба греко-католицька церква готова знову служити людям в подібному режимі.

«Як буде потрібно увесь церковний, духовний простір стане такими шпиталями, де будемо разом з вами рятувати людські життя. Але ви навчіть нас як це робити. Ми вміємо швидко і добре вчитися, щоби разом з вами рятувати життя людини, яка помирає», — наголосив патріарх.