санкції для мордораПутін має знати ціну своїм діям… Час дозованих санкцій минув

Німецький політик і депутат Європарламенту Манфред Вебер заявив, що у разі подальшої ескалації на кордоні з Україною Заходу слід пригрозити Москві замороженням рахунків олігархів та від’єднанням Московії від міжнародної платіжної системи SWIFT.

Як повідомляє DW з посиланням на в інтерв’ю Вебера для видання німецької медіагрупи Funke, голова фракції консервативної Європейської народної партії (ЄНП) в Європарламенті Манфред Вебер пропонує жорстко відреагувати на посилення московської військової присутності на кордоні з Україною.

Політик підкреслив, що замороження рахунків московітських олігархів або відключення ерефії від SWIFT слід ужити, якщо Москва «продовжить курс небезпечних провокацій».

Іншим можливим важелем тиску Заходу на Кремль Вебер вважає газопровід «Північний потік-2», будівництво якого ще не завершено.

На переконання Вебера, Євросоюз і США мусять показати Кремлю, що очікує московське керівництво, якщо воно продовжить ескалацію ситуації на сході України або введе туди свої війська. Відповідь західних країн на такі дії Москви має бути «сильною і недвозначною», заявив Вебер.

«Путін має знати ціну своїм діям… Час дозованих санкцій минув».