санкції проти мордоруПредставники Республіканської партії в Конгресі США підготували документ з пропозицією ввести проти московії люті санкції

Вони здатні завдати московітській економіці непоправної шкоди.

У Палаті представників Конгресу США республіканці представили доповідь під назвою «Зміцнення Америки і протидія глобальним загрозам», передає Д-НК. У ньому пропонується посилення санкцій проти мордору.

Про 120-сторінкову доповідь республіканців повідомило видання Washington Examiner.

«Від Лівії до Сирії, Ірану, України, Солсбері в Англії, від Середземного моря до Південно-Китайського моря московія завдає шкоди американським інтересам і підриває демократичний міжнародний порядок», — йдеться в документі.

Автори доповіді пропонують визнати московію країною-спонсором тероризму за підтримку іранського КВІР, ліванської «Хезболли», «Талібану» та інших екстремістських об’єднань. Проти ерефії пропонується ввести «найжорсткіші» санкції. Йдеться, зокрема, про обмеження для нафтогазових проектів і суверенного боргу московії, відключення мордору від всесвітнього міжбанківського каналу зв’язку SWIFT та інше.

Крім того, конгресмени США вважають за необхідне налагодження діалогу безпосередньо з народом ерефії для підтримки його прагнень до демократії і прав людини.